Хит продаж
-22%








Грифи гантельні по 45 см з діаметром 30 мм 2 шт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Грифи гантельні по 45 см з діаметром 30 мм 2 шт
- Насічка для рук проти ковзання
- Обмежувачі для дисків заввишки 32 мм
- Діаметр грифів 30 мм
- Довжина посадкового місця для дисків (навісної зони): 13 см
- Довжина робочої зони (хвата): 15 см
- В комплекті 4 затискні гайки
- Матеріал грифів метал+ пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.5 кг |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Цілісна |
| Посадковий діаметр | 30 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриф гантельний |
| Тип грифа | Прямий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Грифи гантельні по 45 см із діаметром 30 мм 2 шт Гантелі, гирі, штанги та диски металопластикові |
| Діаметр грифа | 30 мм |
| Вага грифа | 0.5 кг |
| Макс. навантаження на гриф | 40 |
| Форма грифа | Прямий |
| Довжина грифа | 45 см |
| Довжина зони захоплення | 14 см |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Довжина навісної зони | 13 |
| Покриття грифа | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Замки (фіксація) | 4 |
| Матеріал грифа | Металопластик |
- Ціна: 350 ₴
