Топ продаж










Гриф для штанги 150 см з діаметром 25 мм хромований
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гриф для штанги 150 см з діаметром 25 мм хромований (150 см, d-25 мм, 5 кг, 2 гайки)

Характеристики
- В комплекті гриф + 2 затискачі
- Насічка для рук проти ковзання
- Довжина посадкового місця для дисків (навісної зони): 25 см
- Довжина робочої зони (хвата): 100 см
- Обмеження навантаження: 100 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 5 кг |
| Динамічне навантаження | 100 кг |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Цілісна |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриф штанги |
| Тип грифа | Прямий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гриф для штанги 150 см із діаметром 25 мм Гантелі, гірі, штанги та диски хромований |
| Клас | Для дому, Професійні |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Вага грифа | 5 |
| Макс. навантаження на гриф | 100 |
| Форма грифа | Прямий |
| Довжина грифа | 150 см |
| Довжина зони захоплення | 96 см |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Довжина навісної зони | 25 |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | Hop-Sport |
| Основний колір | Сірий |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
- Ціна: 1 400 ₴



