Новинка
-13%










Гриф для штанги 218 см з діаметром 30 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гриф для штанги 218 см з діаметром 30 мм

Основні характеристики:
- матеріал: сталь
- покриття: хром
- тип замків: гайковий
- вага: 13 кг
- довжина грифа: 218см
- діаметр: 30 мм
- довжина частини для хвату: 25 см
- довжина грифа між блоками: 152 см
- довжина посадкової частини: 32 см
- максимальне навантаження: 200 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 13 кг |
| Динамічне навантаження | 200 кг |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Цілісна |
| Посадковий діаметр | 30 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриф штанги |
| Тип грифа | Прямий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гриф для штанги 218 см із діаметром 30 мм Гантелі, гірі, штанги та диски хромований |
| Клас | Для дому, Професійні |
| Діаметр грифа | 30 мм |
| Вага грифа | 13 |
| Макс. навантаження на гриф | 200 |
| Форма грифа | Прямий |
| Довжина грифа | 218 см |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Сірий |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
- Ціна: 3 500 ₴



