ТОП
-13%










Силова станція Hop-Sport 1054 Силові професійні тренажери для спортзалу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Силова станція Hop-Sport 1054 Силові тренажери

Основні характеристики:
- Габарити силової станції: 170 х 220 х 223 см (Д х Ш х В)
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Вага: 170 кг
- 3 незалежні позиції — дає змогу паралельно тренуватися кільком атлетам
- Похила лава з двома гантелями вагою 1,5 кг, складана, регульована за висотою
- Парта Скотта
- Бруси для тренувань
- 72 кг стек із регульованою вагою
- Боксерська груша
- Боксерська груша: 93 x 28 см — вага приблизно 10 кг
- Потужна сталева конструкція, з порошковим покриттям
- Зручні сидіння і спинка тренажера
- Ручки виготовлені з неопрену — безпечного та зручного матеріалу
- Гумові накладки на сталевих тросах — забезпечують безшумну роботу
- Ширина після складання похилої лавки: 138 см
- Гарантія: 24 місяці

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 170 кг |
| Вага грузоблока | 72 кг |
| Види вправ | Верхня тяга, Розгинання ніг, Розгинання рук, Грудний жим, Скручування на прес, Згинання рук, Згинання ніг, Нижня тяга |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Блокова |
| Стан | Новий |
| М'язи, що тренуються | Прес, Груди, Плечі, Руки, Спина |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 223 см |
| Довжина | 170 см |
| Ширина | 220 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Клас | Домашні, Полупроф |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип | Силова станція |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=8t2XsaE03jA |
| Розмір | 170x220x223 см |
| Тип | Мультистанції |
- Ціна: 44 900 ₴





