-13%










Силова професійна рама Hop-Sport 1009 Тренажери
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Силова рама Hop-Sport 1009 Силові тренажери

Основні характеристики:
- Висота: 218 см
- Ширина: 116 см
- Довжина: 97 см
- Розміри основи: 136,5 х 146 см
- Профіль: 50 х 50 мм
- Стрижневі розміри: 17 х 106 см
- Відстань між отворами: кожні 6 см
- Відстань від підлоги до першого отвору: 47,5 см
- Відстань від підлоги до останнього отвору: 185,5 см
- Максимальна вантажність: 300 кг
- Вага: 67 кг
- 2 штифта для навантаження: довжина 20 см; діаметр 25 мм
- Матеріал: сталь
- Колір: графіт
- Поверхня: з порошковим покриттям

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Вільний вага |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| М'язи, що тренуються | Сідниці, Руки, Плечі, Груди, Ноги |
| Види вправ | Розгинання рук, Згинання рук, Грудний жим, Розгинання ніг, Згинання ніг |
| Вага | 67 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 97 см |
| Ширина | 116 см |
| Висота | 218 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип | Силова рама |
| Матеріал | Сталь із порошковим покриттям |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=i7mtrtKS2Cg |
| Розмір | 218x116x97 см |
| Тип | Силова станція |
- Ціна: 24 300 ₴


