Проф
-10%








Комбінована одинарна блокова рама стек 100 кг Профсерія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Комбінована одинарна блокова рама стек 100 кг Профсерія
Особливості:
- Вага плит 100 кг.
- Довжина 100 см
- Висота 230 см
- Ширина 120 см (з боків ніжок)
- Ширина 62 см (по рамі)
- Ширина турніку 115 см
- Профіль труби 80х60х3мм
- Напрямні з нержавіючої сталі
- Гумові ручки на турніку, діаметр 32мм.
- Розбирається для зручності транспортування. можливі зміни конфігурації за бажанням замовника.
- Додатково укомплектована для домашнього використання: Бруси, стійки для штанги,
- дозволяє робити жим лежачи, жим під кутом, жим сидячи, присідати.
- Регулювання гаків для штанги дозволяє виконувати жим лежачи, під кутом, присідання зі штангою.
- Ширина стійок 550мм усередині, 670мм зовні.
- Ширина брусів 500мм, виготовлена з нержавіючої сталі діаметром 42мм.
- Всі деталі швидкознімні.
- Навантаження на стійки до 200 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Блокова |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Вага грузоблока | 100 кг |
| Крок навантаження | 5 кг |
| М'язи, що тренуються | Руки, Плечі, Груди, Спина, Ноги |
| Види вправ | Приведення стегна, Відведення стегна, Кросовер, Розгинання рук, Згинання рук, Верхня тяга, Нижня тяга |
| Вага | 170 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 120 см |
| Висота | 230 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Комбінована одинарна блокова рамка стек 100 кг Профсерія Силові тренажери Блочна рама |
| Клас | Професійні |
| Основний колір | Сірий, Чорний, Білий, Жовтий |
| Профіль металу | 80х60х3мм |
- Ціна: 46 000 ₴
