Проф
-11%










Силові тренажери Гравітрон стек 100 кг Профсерія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гравітрон стек 100 кг Профсерія

Особливості:
- Профіль труби 80х60х3мм
- Напрямні з нержавіючої сталі
- Розбирається для зручності транспортування. можливі зміни конфігурації за бажанням замовника.
- Ширина брусів 500мм, виготовлена з нержавіючої сталі діаметром 42мм.
- Всі деталі швидкознімні.
- Напрямні виготовлені із сталевого ланцюга 30 мм.
- Вага "навантажувача" 100 кг. Крок 5кг.
- Всі рухомі частини, що обертаються, працюють на підшипниках

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Блокова |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Вага грузоблока | 100 кг |
| Крок навантаження | 5 кг |
| М'язи, що тренуються | Руки, Плечі, Груди, Спина |
| Види вправ | Розгинання рук, Згинання рук, Верхня тяга, Нижня тяга |
| Вага | 170 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гравітрон стек 100 кг Профсерія Силові тренажери |
| Клас | Професійні |
| Основний колір | Сірий, Чорний, Білий, Жовтий |
| Профіль металу | 80х60х3мм |
- Ціна: 52 500 ₴
