ПРОФ
-10%




Тренажер Хаммер плечі жим горизонтальний Sport Профсерія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Тренажер Хаммер плечі жим горизонтальний Sport
Особливості:
- Полімерне фарбування.
- ППУ спинки анатомічної форми.
- Потужна конструкція.
- Напівавтоматичний фіксатор.
- Максимальне навантаження 300 кг.
- Вага користувача до 150 кг.
- Клас тренажера - професійний.
- Є посадкові місця для запасних блінів.
- Основне навантаження йде на м'язи грудей і в меншій мірі на трицепс.
- Розміри ДШВ - 140*150*160 см.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Вільний вага |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| М'язи, що тренуються | Руки, Плечі, Груди |
| Види вправ | Розгинання рук, Згинання рук, Грудний жим |
| Вага | 150 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 см |
| Висота | 160 см |
| Ширина | 150 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Тренажер Хаммер плечі жим горизонтальний Sport Профсерія Силові тренажери для спортзалів |
| Клас | Професійні |
| Основний колір | Білий, Чорний, Сірий |
| Довжина: | 140 см |
- Ціна: 46 000 ₴
