ПРОФ










Одиночна блокова рама вільна вага Sport Профсерія Кросовер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Одиночна блокова рама вільна вага Sport Профсерія
Особливості:
- Одинарна блокова рама на вільних вагах по функціоналу не відрізняється від вантажноблочного тренажера, замінює кросовер, дозволяє ефективно тренувати все тіло - руки, ноги, торс.
- Посадочні місця під олімпійських дисків
- Матеріал рами: Труба 80х60х2мм
- Напрямні для вантажу з нержавіючого цільностального кругу (не труба) Д18мм .
- Регулювання висоти тяги за допомогою пружинного фіксатора, рухається по нержавіючому профілю 50х50х2мм.
- Діаметр посадкового місця під диски 48мм.
- Висота 2350мм
- Довжина 1100мм.
- Ширина по "лапам" 1000 мм.
- Ширина місць для дисків 660мм.
- Вага тренажера 95 кг.
- Колір фарбування на вибір.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Вільний вага |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| М'язи, що тренуються | Руки, Плечі, Спина, Ноги |
| Види вправ | Приведення стегна, Відведення стегна, Розгинання рук, Згинання рук, Верхня тяга, Нижня тяга |
| Вага | 95 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 100 см |
| Висота | 235 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Одинична блокова рама вільна вага Sport Профсерія Силові тренажери Блочна рама кросовер |
| Клас | Професійні |
| Основний колір | Сірий, Чорний, Білий |
| Профіль металу | 80х60х2мм |
- Ціна: 40 000 ₴


