-12%










Тренажер для м'язів грудей / задніх дельт SPORT Профсерія для спортзалів
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Тренажер для м'язів грудей / задніх дельт SPORT Профсерія

Характеристики:
- Висота - 1650 мм
- Довжина - 1700 мм
- Ширина - 920 мм
- Вага користувача - до 150 кг
- Вага стека - 100 кг.
- Крок навантаження - 5 кг
- Матеріал обшивки - зносостійкий шкірозамінник
- Покриття металу - порошкова полімерна фарба
- Матеріал напрямних - нержавіюча сталь
- Вага - 200 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Вага грузоблока | 100 кг |
| Крок навантаження | 5 кг |
| М'язи, що тренуються | Руки, Плечі, Груди, Спина |
| Види вправ | Розгинання рук, Згинання рук, Грудний жим |
| Вага | 150 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 170 см |
| Висота | 165 см |
| Ширина | 92 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Тренажер для м'язів грудей/задніх дельт SPORT Профсерія Силові тренажери для спортзалів |
| Клас | Професійні |
| Основний колір | Сірий, Чорний, Білий |
| Довжина: | 170 см |
- Ціна: 60 000 ₴



