Топ
-8%










Подвійна блокова рамка тренажер з регульованим положенням рукоятки стек 2 по 100 кг Профсерія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Подвійна блокова рамка з регульованим положенням рукоятки стек 2 по 100 кг Профсерія
Додатково можна замовити:
- додаткові вантажні стеки;
- захист стеків;
- упори для ніг в нижній тязі;
- рукоятки, і інше
Ручки і грифи для тяги в комплект поставки не входять і докуповуються окремо.
Особливості:
- Вага стеку 2х100 кг.
- Матеріал: труба 80х60х3мм.
- Розбирається для зручного транспортування Можливі зміни характеристик за бажанням замовника.
- Тренажер має 2 тягові блоки, які регулюються по висоті напівавтоматичним (пружинним) фіксатором, висота регулюється по нержавіючій напрямній (труба 50х50х2мм)
- Можна додати місця для зберігання дисків.
- Розміри: Д-420 см; В-230 см; Ш-110 см

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Блокова |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Вага грузоблока | 200 кг |
| Крок навантаження | 5 кг |
| М'язи, що тренуються | Сідниці, Руки, Плечі, Груди, Спина, Ноги |
| Види вправ | Приведення стегна, Відведення стегна, Кросовер, Розгинання рук, Згинання рук, Грудний жим, Верхня тяга, Нижня тяга, Розгинання ніг |
| Вага | 360 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 420 см |
| Ширина | 110 см |
| Висота | 230 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Подвійна блокова рамка з регульованим положенням ручки стек 2 по 100 кг Профсерія Силові тренажери |
| Клас | Професійні |
| Основний колір | Сірий, Чорний, Білий |
| Глибина | 110 см |
- Ціна: 95 000 ₴
