Топ
-12%










Комбінована Верхня/нижня тяга блока 2в1 Профсерія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Комбінована Верхня/нижня тяга блока 2в1 Блокова рама кросовер

Характеристики:
- Тренажер дозволяє робити не одну, а дві вправи: тягу на вертикальному блоці та тягу на горизонтальному блоці.
- Упорні валики для стегон легко регулюються.
- Вага плит: 100 кг.
- Крок регулювання навантаження 5 кг.
- Колір рами та обшивки за бажанням замовника.
- Матеріал: Труба профільна 60*60*2 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Вага грузоблока | 100 кг |
| Крок навантаження | 5 кг |
| Види вправ | Кросовер, Розгинання рук, Згинання рук, Верхня тяга, Нижня тяга, Розгинання ніг |
| Вага | 175 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 75 см |
| Висота | 210 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Комбінована Верхня/нижня тяга блока 2в1 Профсерія Силові тренажери Блочна рама кросовер |
| Клас | Професійні |
| Основний колір | Чорний |
- Ціна: 50 000 ₴



