Топ
-8%










Подвійна блокова рама/кросовер стек 2 по 100 кг Профсерія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Подвійна блокова рама/кросовер стек 2 по 100 кг Блокова рама
Особливості:
- Вага стеків 2х100 кг.
- Матеріал: труба 80х60х3мм.
- Розбирається для зручного транспортування, можливі зміни до-ва вантажу та розмір тренажера за бажанням замовника.
- Тренажер має чотири тягові блоки - два верхніх і два нижніх. Крок навантаження 5кг.
- У вантажах втулки ковзання та між плитками поліуретанові шайби, щоб уникнути металевого стуку.
- Напрямні з цілісного кола нержавіючої сталі діаметром 18мм.
- Ролики під трос діаметром 90мм із запресованим підшипником, матеріал роликів – поліамід.
- Поперечина для підтягування з гумовими ручками діаметром 30мм.
- Вага тренажера 340 кг.
- Д-320 см; В-230 см; Ш-110 см

Ручки і грифи для тяги в комплект поставки не входять і докуповуються окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Блокова |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Вага грузоблока | 200 кг |
| Крок навантаження | 5 кг |
| М'язи, що тренуються | Сідниці, Руки, Плечі, Груди, Спина, Ноги |
| Види вправ | Приведення стегна, Відведення стегна, Кросовер, Розгинання рук, Згинання рук, Грудний жим, Верхня тяга, Нижня тяга, Розгинання ніг |
| Вага | 340 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 420 см |
| Ширина | 110 см |
| Висота | 230 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Подвійна блокова рамка/кросовер стек 2 по 100 кг Профсерія Силові тренажери Блочна рама |
| Клас | Професійні |
| Основний колір | Сірий, Чорний |
| Глибина | 110 см |
- Ціна: 80 000 ₴
