ПРОФ
-12%








Комбінований тренажер Машина Сміта - Силова рама + Гриф 220 см Профсерія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Комбінований тренажер Машина Сміта - Силова рама + Гриф 220 см Профсерія
Характеристики:
- Відстань між стійками: 112 см (всередині рами)
- Гриф у комплекті
- Вага незавантаженого грифу: 30 кг
- Візок на 4 лінійних підшипниках.
- Д*Ш*В: 140*220*220 см
- Страхові упори та гаки-тримачі регулюються по висоті в діапазоні: 45-180 см від рівня підлоги, з кроком 5 см
- Метод їх регулювання виконаний по крос-фітовськи: під нахилом у бік можна витягти страховку або гак, а надійна фіксація відбувається після повернення в робоче положення.
- У базову комплектацію комбінованого тренажера також входить турнік, розташований вгорі силової рами, та 4 гаки-тримачі, що дозволяє використовувати силову раму відразу двом атлетам.
- Страхові упори, гаки-тримачі, а також майданчик для станової тяги внизу рами – вкриті зносостійкою гумою товщиною 7 мм.
- Стандартний колір фарбування: сірий; чорний
- Ширина, глибина, висота Силової рами, її вага, колір фарбування тощо. параметри - можуть бути змінені за бажанням клієнта
- Вага тренажера: 140 кг
- Матеріал: Труба профільна 60*60*2 мм

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 140 кг |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Вільний вага |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 см |
| Довжина | 140 см |
| Ширина | 220 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Комбінований тренажер Машина Смітта — Силова рама + Гриф Профсерія Стійки, лави для жиму та присідань |
| Клас | Професійний |
| Основний колір | Сірий |
| Профіль металу | 60*60*2 мм |
| Макс. навантаження на стійки | 300 кг |
| Покриття стійки | Порошкова фарба |
| Матеріал стійки | Сталь |
- Ціна: 47 650 ₴
