ПРОФ
-5%










Тренажер тяга т-тяга з упором на ноги Профсерія для спортзалів
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Тренажер тяга т-тяга з упором на ноги Профсерія

Характеристики:
- Д*Ш*В: 200*80*55 см
- Стандартний колір фарбування: чорний, сірий
- Кут і дуга підйому, висота, довжина, ширина Т-тяги, колір фарбування і т.п. параметри - можуть бути змінені за бажанням клієнта
- Вага т-тяги: 32 кг
- Матеріал: Труба профільна 60*60*2 мм

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 32 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Тренажер тяга т-тяга з упором на ноги Профсерія Силові тренажери для спортзалів |
| Клас | Професійні |
| Основний колір | Сірий |
| Довжина: | 200 см |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 10 500 ₴
