ПРОФ
-4%






Тренажер тяга т-тяга з упором на груди Профсерія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Тренажер тяга т-тяга з упором на груди Профсерія

Характеристики:
- Д*Ш*В: 180*61*120 см
- Стандартний колір оббивки: чорний
- Стандартний колір фарбування: чорний, сірий
- Кут і дуга підйому, висота, довжина, ширина Т-тяги, колір оббивки, фарбування і т.п. параметри - можуть бути змінені за бажанням клієнта
- Вага тренажера: 57 кг
- Матеріал: Труба профільна 60*60*2 мм

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 57 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Тренажер тяга т-тяга з упором на груди Профсерія Силові тренажери для спортзалів |
| Клас | Професійні |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина: | 180 см |
| Висота | 120 см |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 16 800 ₴
