ПРОФ
-4%






Блокова рама - Комбінована Верхня/нижня тяги Профсерія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Комбінована Верхня/нижня тяги Профсерія

Характеристики:
- Вага стека: 100 кг (базовий, опціонально може бути збільшений)
- Д*Ш*В: 190*75*210 см
- Стандартний колір оббивки: чорний, червоний
- Стандартний колір фарбування: чорний, сірий
- Вага стека, колір оббивки, фарбування і т.п. параметри - можуть бути змінені за бажанням клієнта.
- Вага тренажера: 175 кг
- Матеріал: Труба профільна 60*60*2 мм

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Вага грузоблока | 100 кг |
| Крок навантаження | 5 кг |
| Види вправ | Кросовер, Розгинання рук, Згинання рук, Верхня тяга, Нижня тяга, Розгинання ніг |
| Вага | 175 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Комбінована Верхня/нижня тяги Профсерія Силові тренажери Блочна рама кросовер |
| Клас | Професійні |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина: | 190 см |
| Висота | 210 см |
| Ширина | 75 см |
- Ціна: 52 000 ₴
