ПРОФ
-5%










Тренажер Хаммер сидячи силова лавка важільний жим Профсерія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Преимущества:
Гарантия качества
Обмен та возврат
Конкурентная цена
Консультация на самом высоком уровне
Система скидок на следующие покупки
Гарантия качества
Обмен та возврат
Конкурентная цена
Консультация на самом высоком уровне
Система скидок на следующие покупки
Тренажер Хаммер сидячи силова лавка важільний жим Профсерія

Особливості:
- Полімерне фарбування.
- Д*Ш*В: 125*95*144 см
- Кут нахилу спинки: 7 градусів
- Сидіння регулюється по висоті
- Стандартний колір оббивки: чорний
- Стандартний колір фарбування: чорний; сірий
- Гриф, ширина, глибина, висота силової рами, її вага, колір фарбування і будь-які параметри - можуть бути змінені за бажанням клієнта.
- Вага лавочки: 48 кг
- Матеріал: Труба профільна 60*60*2 мм
- Обмеження за вагою навантаження 300 кг


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 48 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Тренажер Хаммер сидячи силова лава важільний жим Профсерія Силові тренажери для спортзалів |
| Клас | Професійні |
| Основний колір | Чорний, Сірий |
| Довжина: | 125 см |
| Висота | 144 см |
| Ширина | 95 см |
- Ціна: 28 500 ₴
