-8%








Машина Смитта + Гриф 220 см 50 мм Профсерія - Стійки для жиму і присідань
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Машина Смитта + Гриф 220 см 50 мм Профсерія
Характеристики:
- Гриф в комплекті - Стандартний олімпійський 2.2 метра.
- Вага незавантаженого грифа: 25 кг
- Д*Ш*В: 110*120*220 см
- Стандартний колір фарбування: сірий, чорний
- Гриф, колір фарбування і т.п. параметри - можуть бути змінені за бажанням клієнта.
- Вага тренажера: 97кг
- Матеріал: Труба профільна 60*60*2 мм
- Максимальна допустима вага навантаження штанги - 250 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 97 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Машина Смітта + Гриф 220 см 50 мм Профсерія Стійки, лави для жиму та присідань Багаторівнева |
| Клас | Професійний |
| Основний колір | Сірий |
| Довжина: | 110 см |
| Висота | 220 см |
| Профіль металу | 60*60*2 мм |
| Макс. навантаження на стійки | 250 кг |
| Ширина | 120 см |
| Покриття стійки | Краска |
| Матеріал стійки | Сталь |
- Ціна: 37 500 ₴
