ПРОФ










Силові тренажери - Тренажер жим ногами 45 градусів Профсерія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Тренажер жим ногами 45 градусів Профсерія

Характеристики:
- Д*Ш*В: 200*101*145 см
- Довжина навісний частини візка: 90 см
- Кут нахилу тренажера - регулюється від -15 до +15 градусів
- Кут нахилу спинки - регулюється від 45 до 25 градусів
- В комплекті 2 штиря для зберігання блінів (стандартно під 50 мм диски)
- Стандартний колір фарбування: сірий
- Висота, довжина, функціонал, колір фарбування і т.п. параметри - можуть бути змінені за бажанням клієнта
- Вага тренажера: 115 кг
- Матеріал: Труба профільна 60*60*2 мм
- Навантаження (диски) - 300 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 300 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Тренажер жим ногами 45 градусів Профсерія Силові тренажери для спортзалів |
| Клас | Професійні |
| Основний колір | Чорний, Сірий |
| Довжина: | 200 см |
| Висота | 145 см |
| Ширина | 101 см |
- Ціна: 45 500 ₴
