ПРОФ
-5%










Багаторівнева Машина Смитта + Силова рама + Гриф 220 см 50 мм Профсерія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Машина Смитта + Силова рама + Гриф 220 см 50 мм Профсерія
Комплектація:
- У базову комплектацію комбінованого тренажера входить турнік, розташований вгорі силової рами, гриф (вага незавантаженого грифа: 30 кг) і 4 гака-тримача, що дозволяє використовувати силову раму відразу декільком атлетам
- Страхові упори, гаки-держателі, а так же майданчик для станової тяги внизу рами - покриті гумою товщиною 8 мм
- Візок на 4 лінійних підшипниках
- Ідеальне кочення при будь-якому порушенні симетричності зусиль.

Характеристики:
- Д*Ш*В: 140*220*220 см
- Страхові упори за бажанням можуть бути як у Силовий рами "Повзунковою"
- Страхові упори і гаки-держателі регулюються по висоті в діапазоні: 45-180 см від рівня підлоги, з кроком 5 см
- Метод їх регулювання виконаний по-кроссфітовски: під нахилом в сторону можна витягти страховку або гак, а надійна фіксація відбувається після повернення в робоче положення;
- Стандартний колір фарбування: сірий
- Ширина, глибина, висота силової рами, її вага, колір фарбування і будь-які параметри в тому числі і параметри грифа - можуть бути змінені за бажанням клієнта
- Вага тренажера: 135 кг
- Матеріал: Труба профільна 60*60*2 мм
- Покриття металу - порошкова полімерна фарба
- Вага - 135 кг.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 135 кг |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Вільний вага |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 см |
| Довжина | 140 см |
| Ширина | 220 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Машина Смітта + Силова рама + Гриф 220 см 50 мм Профсерія Стійки, лави для жиму та присідань Багаторівнева |
| Клас | Професійний |
| Основний колір | Сірий |
| Профіль металу | 60*60*2 мм |
| Макс. навантаження на стійки | 300 кг |
| Покриття стійки | Краска |
| Матеріал стійки | Сталь |
- Ціна: 53 000 ₴





