Новинка










Диск металевий Olimp 2.5 кг на гриф 30 мм з порошковим покриттям
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Диск металевий Olimp 2.5 кг на гриф 30 мм з порошковим покриттям
Характеристика:
- Ціна вказана за один диск.
- Для спортзалів і домашніх тренувань
- Матеріал: метал
- Покриття: міцне порошкове фарбування
- Діаметр диска зовнішній 18 см
- Товщина 20 мм
- Отвір 31 мм

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Млинці |
| Конструкція | Цілісна |
| Посадковий діаметр | 30 |
| Вага | 2.5 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Диск металевий Olimp 2.5 кг на гриф 30 мм із порошковим покриттям |
| Клас | Для дому, Полупроф |
| Покриття дисків | порошкове фарбування |
| Матеріал дисків | метал |
| Бренд | KZ |
| Кількість у комплекті | Один диск |
| Толщина диска | 20 мм |
| Вага диска | 2.5 кг |
| Зовнішній діаметр дисків | 18 см |
- Ціна: 315 ₴

