Новинка










Гантелі набірні Olimp 2 по 24 кг диски металеві з покриттям
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гантелі набірні Olimp 2 по 24 кг диски металеві з покриттям
Характеристика товару:
- Сталеві диски, внутрішній діаметр 31 мм
- Диски: 4 по 1.25 кг, 8 по 2.5 кг, 4 по 5 кг
- Зовнішній діаметр дисків: 1.25 кг - 15 см, 2.5 кг - 18 см, 5 кг - 23 см
- Товщина диска: 1.25 см - 1.8 см, 2.5 кг - 2 см, 5 кг - 2.6 см
- Покриття дисків: порошкове фарбування
- 2 грифи сталевих з посадковим діаметром 28 мм, у зоні хвата 30 мм
- Довжина грифа 37 см
- Вага грифу 1.5 кг
- 4 замки гвинтові металеві
- Матеріал грифу: метал
- Покриття грифів: оцинковані або воронені


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гантелі |
| Конструкція | Розбірна |
| Динамічне навантаження | 50 кг |
| Посадковий діаметр | 30 |
| Вага | 48 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Замки | Гайка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гантелі збірні Olimp 2 по 24 кг диски металеві з покриттям |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 28 мм |
| Вага грифа | 1.5 кг |
| Макс. навантаження на гриф | 50 |
| Покриття дисків | порошкове фарбування |
| Внутрішній діаметр дисків | 31 мм |
| Довжина грифа | 37 см |
| Тип замка | Гвинтовий |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Лійковий |
| Бренд | KZ |
| Вага однієї гантелі | 24 кг |
| Основний колір | Сірий, Чорний |
| Замки (фіксація) | 4 |
| Кількість у комплекті | Дві гантелі |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 48 кг |
- Ціна: 5 100 ₴


