Хит продаж
-13%










Лавка для жиму з тренажерами + 4 грифа + блінами 80 кг з АВС покриттям
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму з тренажерами + 4 грифа + блінами 80 кг з АВС покриттям
Комплектация:
- Лавка для жиму
- Диски з АВС покриттям: 2x 10 кг, 6x 5 кг, 8x 2,5 кг, 8x 1,25 кг
- Гриф гантельний 45 см (діаметр 30 мм) вага 1,5 кг - 2 шт
- Гриф W — подібний 120 см (діаметр 30 мм) вага 6 кг
- Гриф прямий 180 см (діаметр 30 мм) вага 10 кг


Характеристика лавки:
- Вага лавки: 25 кг + тяга 6 кг( Висота тяги 172 см/Довжина тяги з лавкою: 209 см)
- Зростання користувачів: до 190 см
- Макс. вага користувача 150 кг
- Максимальне навантаження на стійки: 150 кг
- Регулювання висоти стійок (МАКС. / ВИСОТА МІН.) / 95-114 см
- 4-ступінчастий регульований кут спинки (від 0 до 45)
- Приставка Скотта регульована
- Розміри приставки "Скотта" 46 х 27 см
- Відстань між стійками: 60см
- Габарити лавки: 160 см х 135 см х 125 см
- Розміри сидіння: 30 см х 31 см х 4 см
- Розміри спинки: 30 см х 77 см х 4 см
- Сталеві профілі: 40 x 40 мм і 50 х 50
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Розбірна |
| Вага | 98 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму з тренажерами + 4 грифи + млинці 80 кг з АВС-покриттям |
| Тип | Набір штанга/гантелі |
| Клас | Для дому |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний |
| Висота | 125 см |
| Тип лави | Довжина жиму, Універсальна, З приставкою Скотта, Зі стійками, З упором для ніг, Баттерфляй, Для жиму, Для жиму під нахилом, Тягою |
| Регулювання спинки | Да |
| Ширина | 135 см |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Регулювання стійок | Да |
| Довжина лави | 160 см |
- Ціна: 10 800 ₴





