Топ
-13%










Лавка для жиму з тренажерами + 4 грифа + блінами 80 кг з АВС покриттям
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму з тренажерами + 4 грифа + блінами 80 кг з АВС покриттям
Комплектація:
- Лавка для жиму
- Диски з АВС покриттям: 2x 10 кг, 6x 5 кг, 8x 2,5 кг, 8 x 1,25 кг
- Гриф гантельний 45 см (діаметр 30 мм) вага 1,5 кг - 2 шт
- Гриф W — подібний 120 см (діаметр 30 мм) вага 6 кг
- Гриф прямий 180 см (діаметр 30 мм) вага 10 кг

Характеристика лавки:
- Розміри сидіння: 29 х 29 см (Д х Ш)
- Розміри спинки: 90 х 29 (Д х Ш)
- Габарити лавки: 145 х 123 х 114 см (Д х Ш х В)
- Профіль: 40 х 40 мм
- 3 кута нахилу спинки сидіння
- Тренажер оснащений важелем для тренування ніг, максимальне навантаження до 40 кг
- Вага лавки 18 кг
- Макс. вага користувача: 120 кг
- Рекомендований максимальний зріст користувача: 190 см
- Максимальне навантаження на стійки: 140 кг
- Відстань між стійками: 60см
- Складається для економії місця

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Розбірна |
| Вага | 98 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму + 4 грифи + млинців 80 кг з АВС покриттям |
| Тип | Набір штанга/гантелі |
| Клас | Для дому |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний |
| Висота | 114 см |
| Тип лави | Довжина жиму, Універсальна, З приставкою Скотта, Зі стійками, З упором для ніг, Баттерфляй, Для жиму, Для жиму під нахилом |
| Регулювання спинки | Да |
| Ширина | 123 см |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Регулювання стійок | Да |
| Довжина лави | 145 см |
- Ціна: 8 800 ₴





