Хит продаж
-13%










Лавка для жиму з тренажерами + 4 грифа + блінами 112 кг з АВС покриттям
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму з тренажерами + 4 грифа + блінами 112 кг з АВС покриттям
Комплектація:
- Лавка для жиму
- Диски з АВС покриттям: 6x 10 кг, 6x 5 кг, 6x 2,5 кг, 6x 1,25 кг
- Гриф гантельний 45 см (діаметр 30 мм) вага 1,5 кг - 2 шт
- Гриф W — подібний 120 см (діаметр 30 мм) вага 6 кг
- Гриф прямий 180 см (діаметр 30 мм) вага 10 кг

Характеристика лавки:
- Розміри сидіння: 29 х 29 см (Д х Ш)
- Розміри спинки: 90 х 29 (Д х Ш)
- Габарити лавки: 145 х 123 х 114 см (Д х Ш х В)
- Приставка "Скотта" 46 х 27 см
- Приставка Скотта регулюється по висоті
- Профіль: 40 х 40 мм
- 3 кута нахилу спинки сидіння
- Макс. вага користувача 120 кг
- Рекомендований максимальний зріст користувача: 190 см
- Тренажер оснащений важелем для тренування ніг, максимальне навантаження до 50 кг.
- Вага лавки 20 кг
- Максимальне навантаження на стійки: 150 кг
- Відстань між стійками: 60см
- Складається для економії місця
- Інструкція українською
СТІЙКИ НЕ РЕГУЛЮЮТЬСЯ

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Розбірна |
| Вага | 128 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму з тренажерами + 4 грифи + млинці 112 кг з АВС-покриттям |
| Тип | Набір штанга/гантелі |
| Клас | Для дому |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний |
| Висота | 114 см |
| Тип лави | Довжина жиму, Універсальна, З приставкою Скотта, Зі стійками, З упором для ніг, З негативним кутом нахилу, Баттерфляй, Для жиму, Для жиму під нахилом |
| Регулювання спинки | Да |
| Ширина | 123 см |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Регулювання стійок | Да |
| Довжина лави | 145 см |
- Ціна: 10 000 ₴





