Топ
-13%










Лавка для жиму з Партою Скотта + 4 грифа + блінів 130 кг з АВС покриттям
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму з Партою Скотта + 4 грифа + блінів 130 кг з АВС покриттям
Комплектація:
- Лавка для жиму універсальна з тренажерами.
- Диски з протиударним покриттям 6x10 кг, 10x5 кг, 4x2,5 кг, 8x1,25 кг
- Гриф прямий гантельний 45 см - 2 шт., гайки - 4 шт.
- Гриф слабозігнутий, 120 см, 2 гайки, хромований, вага 6 кг
- Гриф прямий, для штанги, 180 см, 2 гайки, хромований, вага 10 кг
Характеристики:
- Розміри сидіння: 29 х 29 см (Д х Ш)
- Розміри спинки: 90 х 29 (Д х Ш)
- Габарити лавки: 145 х 123 х 114 см (Д х Ш х В)
- Приставка "Скотта" 46 х 27 см
- Приставка Скотта регулюється по висоті
- Профіль: 40 х 40 мм
- 3 кута нахилу спинки сидіння
- Макс. вага користувача 120 кг
- Тренажер оснащений важелем для тренування ніг, максимальне навантаження до 50 кг.
- Вага лавки 20 кг
- Рекомендований максимальний зріст користувача: 190 см
- Максимальне навантаження на стійки: 150 кг
- Відстань між стійками: 60см
- Складається для економії місця

Основні функції лавки:
- Жим лежачи
- Вправа на біцепс
- Батерфляй (Поворотні важилі с обох сторін від лавки)
- Важелі для тренування м'язів ніг ( згинання та розгинання ніг в колінному суглобі)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Розбірна |
| Вага | 148 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму з партою Скотта + 4 грифи + млинці 130 кг з АВС-покриттям |
| Тип | Набір штанга/гантелі |
| Клас | Для дому |
| Форма грифа | Прямий, W-подібний, Гантельні грифи |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний |
| Тип лави | Універсальна, Довжина жиму, З приставкою Скотта, Зі стійками, З упором для ніг, Баттерфляй, Для жиму під нахилом |
| Максимальна вага користувача | 120 |
| Регулювання спинки | Да |
| Макс. навантаження на стійки | 150 |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Регулювання стійок | Да |
- Ціна: 10 700 ₴





