-13%










Лавка для жиму + Штанга 60 кг з гантелями диски бітумні в АВС пластику
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму + Штанга 60 кг з гантелями диски бітумні в АВС пластику
Характеристика лавки:
- Розміри сидіння: 29 х 29 см (Д х Ш)
- Розміри спинки: 90 х 29 (Д х Ш)
- Габарити лавки: 145 х 123 х 114 см (Д х Ш х В)
- Профіль: 40 х 40 мм
- 3 кута нахилу спинки сидіння
- Відстань між стійками: 60см
- Тренажер оснащений важелем для тренування ніг, максимальне навантаження до 40 кг
- Вага лавки 18 кг
- Макс. вага користувача 120 кг
- Рекомендований максимальний зріст користувача: 190 см
- Максимальне навантаження на стійки: 140 кг
- Складається для економії місця

Комплектація:
- Лавка для жиму
- Диски з АВС покриттям: 2x 10 кг, 2x 5 кг, 4x 2,5 кг, 8 x 1,25 кг
- Гриф гантельний 45 см вага 1,5 кг - 2 шт
- Гриф прямий 180 см вага 10 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Розбірна |
| Вага | 60 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму + Штанга 60 кг із гантелями диски бітумні в АВС пластику |
| Тип | Набір штанга/гантелі |
| Клас | Для дому |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний |
| Висота | 114 см |
| Тип лави | Універсальна, Зі стійками, З упором для ніг, Баттерфляй, Для жиму, Для жиму під нахилом |
| Регулювання спинки | Да |
| Ширина | 123 см |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Регулювання стійок | Да |
| Довжина лави | 145 см |
- Ціна: 7 100 ₴




