Хит продаж
-9%










Лавка для жиму з тягою + Штанга 50 кг + Металеві гантелі 2 по 16 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму з тягою + Штанга 50 кг + Металеві гантелі 2 по 16 кг
Комплектація набору:
- Диск металевий 5 кг х 8шт.
- Диск металевий 2,5 кг х 8шт.
- Диск металевий 1,25 кг х 8шт.
- Гриф гантельний, хромований 40 см 2 шт., гайки затискні 4 шт.
- Гриф для штанги прямий, хромований 150 см, 2 затискні гайки
Характеристика лавки:
- Вага лавки: 27 кг + тяга 6 кг( Висота тяги 172 см/Довжина тяги з лавкою: 209 см)
- Зростання користувачів: до 190 см
- Макс. вага користувача До 120 кг
- Максимальне навантаження на стійки: 150 кг
- Регулювання висоти стійок (МАКС. / ВИСОТА МІН.) / 95-123 см
- 5-ступінчастий регульований кут спинки
- Приставка Скотта регульована
- Розміри приставки "Скотта" 46 х 27 см
- Відстань між стійками: 60 см
- Габарити лавки: 160 см х 135 см х 125 см
- Розміри сидіння: 30 см х 31 см х 4 см
- Розміри спинки: 30 см х 77 см х 4 см
- Сталеві профілі: 40 x 40 мм та 50 х 50 мм

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Розбірна |
| Вага | 82 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму з тягою + Штанга 50 кг + Металеві гантелі 2 по 16 кг |
| Тип | Штанга |
| Клас | Для дому, Полупроф |
| Форма грифа | Прямий, короткий (для гантелей) |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний, Червоний |
| Тип лави | Універсальна, Довжина жиму, Для преса, Зі стійками, З негативним кутом нахилу, З приставкою Скотта, З упором для ніг, Для жиму під нахилом, Тягою |
| Максимальна вага користувача | 120 |
| Висота стійок | 123 см |
| Регулювання спинки | Да |
| Макс. навантаження на стійки | 150 |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Регулювання стійок | Да |
- Ціна: 18 200 ₴





