Топ
-10%










Лавка для жиму ReadMeBlack + Штанга з металевими дисками 105 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму ReadMeBlack + Штанга з металевими дисками 105 кг
Комплектація штанги:
- Диск металевий 20 кг х 2 шт
- Диск металевий 15 кг х 2 шт
- Диск металевий 10 кг х 2 шт
- Диск металевий 5 кг х 2 шт
- Диск металевий 2,5 кг х 2 шт
- Гриф 180 см, прямий, 2 гайки, 8 кг (максимальне навантаження – 150 кг)
Характеристика лавки:
- Міцна конструкція, яка виготовлена із сталевого профілю 50х50мм
- Важелі для тренування м'язів ніг
- Сидіння та спинка з багатошарової фанери
- Оббивка - штучна шкіра високої якості
- Максимальне навантаження 300 кг
- Вага: 26 кг
- Країна виробництва: Україна
- Розмір у робочому вигляді В125 х Ш83 х Д170 см
- розміри сидіння: 35 х 30 см (Д х Ш)
- розміри спинки: 80 х 30 см (Д х Ш)
- розміри парти Скотта 41 х 28 см
- Відстань між стійками: 73 см
- Висота підйому кута спинки до 50 градусів

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 105 кг |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Штанга |
| Тип грифа | Прямий |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму ReadMeBlack + Штанга з металевими дисками 105 кг |
| Клас | Полупроф, Для дому |
| Форма грифа | Прямий |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний, Червоний |
| Тип лави | Універсальна, Довжина жиму, Для преса, Зі стійками, З негативним кутом нахилу, З приставкою Скотта, З упором для ніг, Для жиму під нахилом |
| Максимальна вага користувача | 200 |
| Висота стійок | 125 см |
| Регулювання спинки | Да |
| Макс. навантаження на стійки | 200 кг |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Регулювання стійок | Да |
- Ціна: 16 700 ₴




