Новинка
-12%










Лавка зі штангою + 4 грифа + 75 кг дисків з АВС покриттям
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка зі штангою + 4 грифа + 75 кг дисків з АВС покриттям
Характеристика лавки:
- Вага лавки: 25 кг
- Зростання користувачів: до 190 см
- Макс. вага користувача: до 120 кг
- Максимальне навантаження на стійки: 150 кг
- Регулювання висоти стійок (МАКС. / ВИСОТА МІН.) / 95-114 см
- 4-ступінчастий регульований кут спинки (від 0 до 45)
- Приставка Скотта регульована
- Розміри приставки "Скотта" 46 х 27 см
- Відстань між стійками: 60см
- Габарити лавки: 160 см х 135 см х 125 см
- Розміри сидіння: 30 см х 31 см х 4 см
- Розміри спинки: 30 см х 77 см х 4 см
- Сталеві профілі: 40 x 40 мм та 50 х 50 мм


Комплектація:
- Лавка для жиму універсальна з тренажерами.
- Диски із протиударним покриттям 2х 15 кг, 2x 10 кг, 2x 5 кг, 4x 2,5 кг, 4x 1,25 кг
- Гриф прямий гантельний 45 см - 2 шт., гайки - 4 шт.
- Гриф прямий, для штанги, 150 см, 2 гайки, хромований
- Гриф слабозігнутий, 120 см, 2 гайки, хромований


Основні функції лавки:
- Жиму лежачи
- Баттерфляй (Поворотні важелі з обох боків від лавки)
- Важелі для тренування м'язів ніг ( згинання та розгинання ніг у колінному суглобі)
- Вправа на біцепс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Розбірна |
| Вага | 85 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава зі штангою + 4 грифи + 75 кг млинців з АВС-покриттям |
| Клас | Для дому |
| Форма грифа | Прямий, W-подібний, Гантельні грифи |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний |
| Тип лави | Універсальна, Довжина жиму, Для преса, З приставкою Скотта, Зі стійками, З негативним кутом нахилу, З упором для ніг, Баттерфляй |
| Максимальна вага користувача | 120 |
| Регулювання спинки | Да |
| Макс. навантаження на стійки | 150 |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Регулювання стійок | Да |
- Ціна: 10 500 ₴




