Новинка
-11%










Лавка для жиму + Штанга із прямим грифом 50 кг диски в АВС пластику
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму + Штанга із прямим грифом 50 кг диски в АВС пластику
Характеристика лавки:
- Вага лавки: 25 кг
- Зростання користувачів: до 190 см
- Макс. вага користувача 120 кг
- максимальне навантаження на стійки: 150 кг
- Регулювання висоти стійок (МАКС. / ВИСОТА МІН.) / 95-114 см
- 4-ступінчастий регульований кут спинки (від 0 до 45)
- Приставка Скотта регульована
- Розміри приставки "Скотта" 46 х 27 см
- Відстань між стійками: 60см
- Габарити лавки: 160 см х 135 см х 125 см
- Розміри сидіння: 30 см х 31 см х 4 см
- Розміри спинки: 30 см х 77 см х 4 см
- Сталеві профілі: 40 x 40 мм і 50 х 50 мм

Комплектація:
- Лавка для жиму універсальна з тренажерами
- Гриф прямий 150 см, 2 гайки, хромований, навантаження до 120 кг
- Диски з протиударним покриттям 2x10 кг, 2x5 кг, 4x2,5 кг, 2x1,25 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 30 |
| Вага | 50 кг |
| Покриття млинців | Пластик |
| Замки | Гайка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму + Штанга з прямим грифом 50 кг диски в АВС пластику |
| Клас | Для дому |
| Форма грифа | Прямий |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний |
| Тип лави | Універсальна, Довжина жиму, Для преса, З приставкою Скотта, Зі стійками, З негативним кутом нахилу, З упором для ніг, Баттерфляй |
| Максимальна вага користувача | 120 |
| Регулювання спинки | Да |
| Макс. навантаження на стійки | 150 |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Регулювання стійок | Немає |
- Ціна: 9 300 ₴





