Новинка
-18%










Лавка для жиму універсальна ReadMeBlack + штанга 103 кг диски в АВС пластику
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму універсальна ReadMeBlack + штанга 103 кг диски в АВС пластику
Штанга:
- Гриф 180 см, прямий, 2 гайки, 8 кг (максимальне навантаження – 150 кг)
- Диски: 2х1, 25 кг, 2х2, 5 кг; 2х5 кг; 2х10; 4х15 кг
- Усі диски покриті ударостійким ABS пластиком.

Характеристика лавки:
- Міцна конструкція, яка виготовлена із сталевого профілю 50х50мм
- Амортизуючі підп'ятники, які не вимагають кріплення до підлоги.
- Сидіння та спинка з багатошарової фанери
- Оббивка - штучна шкіра високої якості
- Максимальна вага 300 кг
- Вага: 24 кг
- Країна виробництва: Україна
- Розмір у робочому вигляді В125 х Ш83 х Д170 см
- розміри сидіння: 35 х 30 см (Д х Ш)
- розміри спинки: 80 х 30 см (Д х Ш)
- розміри парти Скотта 41 х 28 см
- Відстань між стійками: 73 см

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 30 |
| Вага | 103 кг |
| Покриття млинців | Пластик |
| Замки | Гайка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму універсальна ReadMeBlack + штанга 103 кг диски в АВС пластику |
| Клас | Для дому |
| Форма грифа | Прямий |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний |
| Тип лави | Універсальна, Довжина жиму, Для преса, З приставкою Скотта, Зі стійками, З негативним кутом нахилу, З упором для ніг |
| Максимальна вага користувача | 120 |
| Регулювання спинки | Да |
| Макс. навантаження на стійки | 150 |
| Максимальне навантаження | 300кг |
| Регулювання стійок | Да |
- Ціна: 9 200 ₴





