Топ










Лавка для жиму + штанга професійна обгумована 100 кг Профсерія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму + штанга професійна обгумована 100 кг Профсерія
Характеристика штанги:
- Основа диска чавунна, покриття шаром резини товщиною 3-5 мм.
- Резина еластична і міцна, гарантує комфорт при тренуваннях і захищає підлогу від подряпин при падіннях. Не має запаху, не мажеться.
- Кільце з нержавіючої сталі захищає від ушкоджень і забезпечує точну посадку на гриф.
- Диск олімпійський 15 кг х 2 шт.
- Диск олімпійський 10 кг х 4 шт.
- Диск олімпійський 5 кг х 2 шт.
- Диск олімпійський 2,5 кг х 2 шт.
- Гриф олімпійський для штанги, хромований 180 см (50 мм) + затискачі

Характеристика лавки:
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лавка |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 180.0 (кг) |
| Максимальне навантаження | 500.0 (кг) |
| Вага | 60.0 (кг) |
| Колір | Будь-який колір на вибір |
| Стан | Нове |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 120 см |
| Висота | 150 см |


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Штанга |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Вага | 100 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Покриття млинців | Гума |
| Замки | Пружинні |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму + штанга професійна гумова 100 кг Профсерія |
| Клас | Для дому, Професійні |
| Форма грифа | Прямий |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний, Білий, Синій, Коричневий, Червоний, Жовтогарячий |
| Тип лави | Довжина жиму |
| Максимальна вага користувача | 180 |
| Висота стійок | 150 |
| Макс. навантаження на стійки | 500 |
- Ціна: 55 000 ₴





