ПРОФ










Лавка для жиму classic prof + штанга Олімпійська 145 кг диски обгумовані
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму classic prof + штанга Олімпійська 145 кг диски обгумовані
Характеристика штанги:
- Довжина: 220 см
- Діаметр грифа 50 мм
- Довжина навісної зони для дисків: 40 см
- Довжина робочої зони (хвата): 140 см
- Насічка проти ковзання рук на робочій зоні
- Вага: 20 кг
- Матеріал: хромована сталь
- Максимальне навантаження: до 250 кг
- В комплекті 2 затискачі.
- Диски: 2 по 2.5 кг, 4 по 5 кг, 4 по 10 кг, 4 по 15 кг
- Діаметр отвору: 51 мм
- Матеріал дисків: обгумована сталь
- Колір дисків: чорний
- Розміри дисків: 15 кг - діаметр 34 см, товщина 3.2 см; 10 кг - діаметр 32 см, товщина 3 см; 5 кг - діаметр 22 см, товщина 2 см; 2.5 кг - діаметр 17 см, товщина 2 см
- На кожному диску вказаний номінал ваги.

Характеристика лавки:
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лавка |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 180.0 (кг) |
| Максимальне навантаження | 500.0 (кг) |
| Вага | 60.0 (кг) |
| Колір | Будь-який колір на вибір |
| Стан | Нове |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 120 см |
| Висота | 150 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Вага | 145 кг |
| Замки | Гайка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму classic prof + Олімпійська штанга 145 кг диски прогумовані |
| Клас | Для дому |
| Форма грифа | Прямий, Олімпійський |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний, Білий, Синій, Коричневий, Червоний, Зелений, Жовтогарячий |
| Тип лави | Довжина жиму |
| Максимальна вага користувача | 200 |
| Висота стійок | 150 |
- Ціна: 42 000 ₴



