Топ
-7%










Лавка зі стійками профсерія black rock + штанга Олімпійська 120 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка зі стійками профсерія black rock + штанга Олімпійська 120 кг
Характеристика лавки та стійок:
- Висота лавки: 50 см
- Ширина лавки: 55 см
- Довжина лавки: 130 см / 156 см (під кутом 0 ° спинки)
- Вага лавки: 44 кг
- Регулювання сидіння: 4 рівня
- Регулювання спинки: 5 рівня
- Максимальне навантаження лавки: 400 кг
- Профіль конструкції: 80х60,60х60,50х50,60х30 мм
- Відстань між упорами, кут нахилу, колір фарбування і т. п. параметри можуть бути змінені за бажанням клієнта.
- Тип стійок: комбіновані
- Висота стійок: 176 см
- Ширина стійок: 122 см макс.
- Довжина стійок: 160см
- Вага стійок: 70 кг
- Максимальне навантаження стійок: 400 кг
- Матеріал: сталь
- Обробка: порошкове фарбування

Характеристика комплекта:
- Сталеві диски обгумовані з хватом для рук: 2х 20 кг, 2х 15 кг, 2х 10 кг, 2х 5 кг, 2х 2.5 кг
- Гриф прямий, олімпійський, хромований 220 см, замки. Навантаження до 250 кг
- Загальна вага дисків: 105 кг
- Обгумована сталь матеріал дисків
- Діаметр отвору в дисках 51 мм
- Матеріал грифа: Сталь
- Стакани обертаються
- Діаметр грифа 50 мм
- Покриття грифа: Хром


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Штанга |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Вага | 120 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Покриття млинців | Гума |
| Замки | Пружинні |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава зі стійками профсерію black rock + Олімпійська штанга 120 кг |
| Клас | Професійні, Полупроф |
| Форма грифа | Прямий |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний, Білий, Сірий, Синій, Коричневий, Червоний, Фіолетовий, Зелений, Жовтий |
| Тип лави | Універсальна, Довжина жиму, Для преса, Зі стійками, З негативним кутом нахилу |
| Максимальна вага користувача | 200 |
| Висота стійок | 176 |
| Регулювання спинки | Да |
| Макс. навантаження на стійки | 400 |
| Максимальне навантаження | 400 кг |
| Регулювання стійок | Немає |
- Ціна: 48 000 ₴



