Новинка
-23%










Лавка для жиму + 4 грифа + 115 кг дисків з АВС покриттям
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму + 4 грифа + 115 кг дисків з АВС покриттям
Характеристика лавки:
- Регулюється кут нахилу спинки від 0 до + 60 градусів.
- Регулювання висоти спинки (4 положення)
- Профіль 50 х 50 мм
- Максимальна вага користувача 120 кг
- Габарити 120 х 60 х 40 см (Д х Ш х В)
- Максимальне навантаження лавки до 250 кг.
- Навантаження на гаки (під штангу) до 150 кг.
- Порошкове (молоткове) фарбування.
- Стійки тренажера регулюються по висоті.

Комплектація:
- Лавка для жиму
- 2 гантельних грифа довжиною 45 см + 4 гайки (по 2 гайки на гриф)
- Гриф металевий прямий, хромований 180 см + 2 гайки. Навантаження до 160 кг
- Гриф W - подібний металевий, хромований 120 см + 2 гайки
- Диски: 4х15 кг, 2х10 кг, 4х5 кг, 4х2,5 кг,4х1,25 кг.
- Диски покриті протиударним покриттям.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Розбірна |
| Вага | 130 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму + 4 грифи + 115 кг дисків з АВС-покриттям |
| Клас | Для дому |
| Форма грифа | Прямий, W-подібний, Гантельні грифи |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний, Червоний |
| Тип лави | Універсальна, Довжина жиму |
| Регулювання спинки | Да |
| Макс. навантаження на стійки | 150 |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
- Ціна: 9 500 ₴




