Топ набор
-14%










Лавка універсальна з тягою + Штанга з W-подібним 87 кг + Гантелі по 16 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка універсальна з тягою + Штанга з W-подібним 87 кг + Гантелі по 16 кг
Комплектація:
- Лавка.
- Гриф 1.5 м. - 7 кг - 2 гайки (хромований).
- Гриф 1.2 м. - 5 кг - 2 гайки (хромований).
- Гриф 45 см - 2 кг - 4 гайки.
- 2 диска по 15 кг.; 2 диска по 10 кг.; 8 диска по 5 кг.; 8 диска по 2.5 кг
- Матеріал дисків - Усилений Граниліт.

Характеристика лавки:
- Вага лавки: 27 кг + тяга 6 кг( Висота тяги 172 см/Довжина тяги з лавкою: 209 см)
- Зріст користувачів: до 190 см
- Макс. вага користувача 120 кг
- Максимальне навантаження на стійки: 150 кг
- Регулювання висоти стійок (МАКС. / ВИСОТА МІН.) / 95-123 см
- 5-ступінчастий регульований кут спинки
- Приставка Скотта регульована
- Розміри приставки "Скотта" 46 х 27 см
- Відстань між стійками: 60 см
- Габарити лавки: 160 см х 135 см х 125 см
- Розміри сидіння: 30 см х 31 см х 4 см
- Розміри спинки: 30 см х 77 см х 4 см
- Сталеві профілі: 40 x 40 мм і 50 х 50мм



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 30 |
| Вага | 119 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Замки | Гайка |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава універсальна з тягою + Штанга з W-подібним 87 кг + Гантелі по 16 кг |
| Клас | Для дому |
| Форма грифа | Прямий, W-подібний, Гантельні грифи |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний, Сірий |
| Тип лави | Універсальна, Довжина жиму, З приставкою Скотта, Зі стійками, З упором для ніг, Баттерфляй |
| Висота стійок | 142 |
| Регулювання спинки | Да |
| Макс. навантаження на стійки | 150 |
| Максимальне навантаження | 300кг |
| Регулювання стійок | Да |
- Ціна: 12 000 ₴





