Хит продаж
-11%










Лавка для жиму + 4 грифа + 100 кг дисків АВС пластик
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму + 4 грифа + 100 кг дисків АВС пластик
Комплектація:
- Жимова лавка
- Гриф прямий 180 см, 2 гайки, 10 кг
- Гриф слабовигнутий W образний, 2 гайки, 7 кг
- Гриф гантельний 45 см — 2 шт, 4 гайки, вага 2 кг
- Диски з протиударним покриттям: 2х15 кг, 4х 10 кг, 4х 5 кг, 4х 2.5 кг

Характеристика лавки:
- Амортизуючі підп'ятники, які не потребують кріплення до підлоги
- Сидіння з багатошарової фанери
- Наповнювач — двошаровий пінополіуретан, який не піддається деформації
- Оббивка — штучна шкіра високої якості
- Максимальна вага користувача 120 кг
- Висота стійок від 80 до 137 см
- Регульована Ширина від 70 до 100 см
- Максимальний навантаження на стійки 160 кг


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Розбірна |
| Вага | 115 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму + 4 грифи + 100 кг дисків АВС пластик |
| Клас | Для дому |
| Форма грифа | Прямий, W-подібний, короткий (для гантелей) |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний |
| Тип лави | Універсальна, Довжина жиму |
| Максимальна вага користувача | 120 |
| Регулювання спинки | Немає |
| Макс. навантаження на стійки | 160 |
| Максимальне навантаження | 300кг |
| Регулювання стійок | Да |
- Ціна: 8 150 ₴




