Хит продаж
-12%










Лавка для жиму + 4 грифа + диски 75 кг АВС пластик
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму + 4 грифа + диски 75 кг АВС пластик
Комплектація:
- Жимова лавка
- Гриф прямий 150 см, 2 гайки, 7 кг
- Гриф слабовигнутий W образний, 2 гайки, 5 кг
- Гриф гантельний 45 см — 2 шт, 4 гайки, вага 2 кг
- Диски з протиударним покриттям : 2х 10 кг, 4х 5 кг, 6х 2.5 кг, 6х 1.25 кг

Характеристика лавки:
- Амортизуючі підп'ятники, які не потребують кріплення до підлоги
- Сидіння з багатошарової фанери
- Наповнювач — двошаровий пінополіуретан, який не піддається деформації
- Оббивка — штучна шкіра високої якості
- Максимальна вага користувача 100 кг
- Висота стійок від 80 до 137 см
- Регульована Ширина від 70 до 100 см
- Максимальний навантаження на стійки 150 кг


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Розбірна |
| Вага | 75 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму + 4 грифи + диски 75 кг АВС пластик |
| Клас | Для дому |
| Форма грифа | Прямий, W-подібний, короткий (для гантелей) |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний |
| Тип лави | Універсальна, Довжина жиму |
| Максимальна вага користувача | 120 |
| Максимальне навантаження на стійки | 150 |
| Регулювання спинки | Немає |
| Максимальне навантаження | 300кг |
| Регулювання стійок | Да |
- Ціна: 7 550 ₴





