Универсал
-10%










Лавка для жиму з верхньою тягою і тренажерами + штанга 75 кг диски АВС пластик
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму з верхньою тягою і тренажерами + штанга 75 кг диски АВС пластик
Комплектація:
- Гриф – прямий 1,5 метра + 2 гайки, хромований
- Лавка для жиму + Приставка Скотта з тренажером для ніг і батерфляєм
- Диски в АВС пластику: 2х1,25 кг. 2х2,5 кг. 2х5 кг. 2х10 . 2х15 кг.

Характеристика лавки:
- Вага лавки: 27 кг + тяга 6 кг( Висота тяги 172 см/Довжина тяги з лавкою: 209 см)
- Зріст користувачів: до 190 см
- Макс. вага користувача 120 кг
- Максимальне навантаження на стійки: 150 кг
- Регулювання висоти стійок (МАКС. / ВИСОТА МІН.) / 95-123 см
- 5-ступінчастий регульований кут спинки
- Приставка Скотта регульована
- Розміри приставки "Скотта" 46 х 27 см
- Відстань між стійками: 60см
- Габарити лавки: 160 см х 135 см х 125 см
- Розміри сидіння: 30 см х 31 см х 4 см
- Розміри спинки: 30 см х 77 см х 4 см
- Сталеві профілі: 40 x 40 мм і 50 х 50мм

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Розбірна |
| Вага | 75 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму з верхньою тягою і тренажерами + штанга 75 кг диски АВС пластик |
| Клас | Для дому |
| Форма грифа | Прямий |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний, Жовтогарячий |
| Тип лави | Універсальна, Довжина жиму, Для преса, З приставкою Скотта, Зі стійками, З негативним кутом нахилу, З упором для ніг, Баттерфляй |
| Максимальна вага користувача | 120 |
| Висота стійок | 123 |
| Регулювання спинки | Да |
| Макс. навантаження на стійки | 150 |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Регулювання стійок | Да |
- Ціна: 9 700 ₴





