Хит продаж
-14%










Лавка + стійки + штанга з гранилітних блінів 115 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка + стійки + штанга з гранилітних блінів 115 кг
Комплектація:
- Лавка для жиму
- Стійки з регулюванням висоти.
- Штанга 115 кг.

Характеристика стійок та лавки:
- Максимальна вага штанги 250 кг
- Вага стійки 16 кг
- Профіль 40 х 40 мм товщина стінки профілю 3 мм
- Ширина підстави 43 см
- Довжина бази 52 см
- Максимальна висота 154 см
- Мін.висота 89 см
- Регулювання висоти 7 ступенів
- Лавка має 6-ти рівневе регулювання спинки досягає 90 градусів (прямого кута) для вправ верхніх частин рук і грудей

Характеристика штанги:
- Гриф 1.8 м. - 9 кг - 28 мм -2 гайки, хромований.
- 2 диска по 20 кг.; 2 диска по 15 кг.; 2 диска по 10 кг.; 2 диска по 5 кг.; 2 диска по 2.5 кг
- Матеріал дисків - кевларобетон. Не метал!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Розбірна |
| Вага | 115 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава + стійки + штанга з гранілітних млинців 115 кг |
| Клас | Для дому |
| Форма грифа | Прямий |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний, Сірий |
| Тип лави | Довжина жиму, Зі стійками |
| Висота стійок | 154 |
| Регулювання спинки | Да |
| Макс. навантаження на стійки | 250 |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Регулювання стійок | Да |
- Ціна: 9 900 ₴

