Новинка
-4%










Лавка для жиму + турнік-прес-бруси 5 в 1 + Штанга 75 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму + турнік-прес-бруси 5 в 1 + Штанга 75 кг
Комплектація:
- Упори для віджимань.
- Лавка для жиму з гаками під штангу.
- Лавка для преса.
- Бруси.
- Турнік з широким і вузьким хватом.
- Гриф 150 см (хромований), 2 гайки
- Диски 2 по 1.25 кг, 2 по 2.5 кг, 2 по 5 кг, 2 по 10 кг, 2 по 15 кг

Характеристика стійки:
- Висота стійки 220 см (під замовлення висота може бути менше)
- Ширина 60 см
- Ширина турніка: 110 см
- Відстань між ручками вузького хвата на турніку - 14 см
- Висота брусів від підлоги 150 см
- Довжина брусів 64 см (47 см під лікоть)
- Ширина між брусами 60 см
- Упори для жиму лежачи від підлоги 18 см
- Глибина опор стійки 100 см (20 см назад і 80 см вперед)
- Маса комплексу: 50 кг.
- Профіль виготовлення 50х50 мм

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 28 |
| Вага | 75 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Покриття млинців | Пластик |
| Замки | Гайка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму + турнік-прес-бруси 5 в 1 + Штанга 75 кг |
| Клас | Для дому |
| Форма грифа | Прямий |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний |
| Тип лави | Універсальна, Довжина жиму, Зі стійками |
| Максимальна вага користувача | 120 |
| Висота стійок | 220 |
| Регулювання спинки | Немає |
| Макс. навантаження на стійки | 150 |
| Ширина | 110 |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Регулювання стійок | Немає |
- Ціна: 12 800 ₴



