-6%










Турнік бруси прес стаціонарний БОСС 3 в 1 зі складними брусами
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Турнік бруси прес стаціонарний БОСС 3 в 1 зі складними брусами
Характеристика:
- Фарбування: порошкове
- Турнік 27 мм
- Профільна труба 40х40 мм
- Відстань від стіни брусів 72 см
- Ширина між брусами від 54 см
- Відстань від стіни турніку 49 см
- Ширина турніку 110 см
- Максимальне навантаження 200 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Турнік + бруси |
| Матеріал | Метал |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Конструкція | Настінна |
| Відстань від стіни | 49 см |
| Вага | 15 кг |
| Колір | Чорний |
| Тип кріплення | До стіни |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 72 см |
| Ширина | 110 см |
| Висота | 94 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Турнік бруса прес стаціонарний БОСС 3 в 1 зі складними брусами |
| Клас | Для дому |
| Бренд | Качай Залізо |
| Вага однієї гантелі | 15 кг |
- Ціна: 3 400 ₴
