-7%






Бруси настінні підйомні ТОРС Чорні
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Бруси настінні підйомні ТОРС Чорні
Характеристика:
- Фарбування: порошкове
- Ширина – 50 см
- Виліт 70 см
- Профільна труба - 40х40х2 мм
- Матеріал подушок: войлок
- Максимальна вага – 200 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Бруси |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Бруси настінні піднімні ТОРС Чорні |
| Клас | Для дому |
| Бренд | Качай Залізо |
| Вага однієї гантелі | 10 кг |
- Ціна: 2 700 ₴
