-13%






Турнік настінний KZ-MC40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Турнік настінний KZ-MC40
Характеристика:
- Довжина турніка: 115 см.
- Винос турніка: 50 см.
- Вага: 6 кг
- Розміри: 1100x630x250 мм
- Максимальна вага користувача 160 кг.
- Покриття: статична (порошкова) фарба
- Виготовлена із високоякісної сталі.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 50 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 115 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Турнік настінний KZ-MC037 |
| Клас | Для дому |
| Бренд | Качай Залізо |
| Вага однієї гантелі | 6 кг |
- Ціна: 1 900 ₴
