-13%








Турнік настінний KZ-008 Білий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Турнік настінний KZ-008 Білий
Характеристика:
- Вага: 5 кг
- Розміри: 1100x420x350 мм
- Максимальна вага користувача: 120 кг
- Винос турніка: 42 см.
- Кріплення на стіні по ширині 60 см.
- Профіль квадратний 30х30 мм
- Труба кругла діаметр 27 мм
- Кріплення: 4 дюбелей (входящих в комплект)
- Фарбування: порошкове

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 42 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 42 см |
| Ширина | 110 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Турнік настінний KZ-008 Білий |
| Клас | Для дому |
| Бренд | Качай Залізо |
| Вага однієї гантелі | 5 кг |
- Ціна: 1 200 ₴
