-13%






Турнік настінний 1 хват Білий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Турнік настінний 1 хват Білий
Характеристика:
- Фарбування: порошкове
- Діаметр – 27 мм
- Профільна труба - 40х40х2 мм
- Ширина – 110 см
- Від стіни – 40 см
- Максимальна вага – 120 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 40 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Турнік настінний 1 хвват Білий |
| Клас | Для дому |
| Бренд | Качай Залізо |
| Вага однієї гантелі | 4 кг |
- Ціна: 1 000 ₴
