-12%










Турнік + бруси 3 в 1 з упорами для ніг 40х40 мм розбірна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Турнік + бруси 3 в 1 з упорами для ніг 40х40 мм розбірна
Характеристики:
- Загальна висота – 230 см
- В основі профіль труба 40х40 мм мм
- Висота до брусів - 130 см
- Ширина між брусами від 50 см до 60 см
- Діаметр труби брусів 41 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 35 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Підлогова |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік + бруси |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 см |
| Довжина | 64 см |
| Ширина | 110 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Турнік + бруси 2 в 1 з упорами для ніг 40х40 мм розбірна |
| Клас | Для дому, Полупроф |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний, Білий |
- Ціна: 7 500 ₴


