Хит продаж
-6%






Підлогова стійка Турнік-Бруси-Пресс Качай Залізо-20 розбірна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Підлогова стійка Турнік-Бруси-Пресс Качай Залізо-20 розбірна
Характеристики:
- Д*Ш*В: 115*110*(210-230) см
- Ширина брусів: 63 см, по зовнішньому краю
- Матеріал: Труба профільна 40*40*2 мм
- Обмеження по загальному навантаженні: 150 кг.
- Колір оббивки: чорний
- Колір фарбування: чорний
- Вага тренажера: 35 кг


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 35 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Спорткомплекс |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 см |
| Довжина | 64 см |
| Ширина | 110 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Підлогова стійка Турнік-бруси-Пресс Качай Залізо-20 розбірна |
| Клас | Для дому, Полупроф |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина: | 115 кг |
- Ціна: 8 250 ₴
